Hodowla Psów Rasowych
rasy Flat Coated Retriever

Future Litters !

WELCOME TO RESERVE PUPPIES FLAT COATED RETRIEVER.
Litter "N"- order SPRING 2015.

TO RESERVE PUPPIES BREED BEAGLE !!! Order autumn 2014. www.rainingdog.pl

Flat Coated Retriever

Breed

Flat-coated to pies inteligentny, bystry, wrażliwy i bardzo przywiązany do człowieka.
Szybko się uczy, ale dojrzewa później niż jego kuzyni. Z natury jest przyjacielski, delikatny, cierpliwy. Potrzebuje dużo ruchu oraz zainteresowania ze strony właściciela. Uwielbia pływać.

read more ...

Dogs from Kennel

Właścicielom Flatów z Hodowli "Raining Dog" dziękujemy za miłość, opiekę i pracę z ich pociechami! Zapraszamy do obejrzenia jak psy spędzają czas w nowych domkach :)

czytaj więcej ...

FRYZJER DLA PSÓW I KOTÓW

RAINING DOG

Mników/ koło Krakowa
zakład zamknięty

Zapraszamy na naszą stronę rasy

BEAGLE


WWW.BEAGLE.RAININGDOG.PL

bleee11Kennel Raining Dog /FCI/


Naszą Hodowlę śmiało można nazwać DOMOWĄ. Psy czynnie uczestniczą w naszym życiu, wspólnych wakacjach nad morzem czy wypadach nad pobliskie jeziorka. W domu psy czują się swobodnie i komfortowo.

Hodowla Raining Dog położona jest zaraz przy malowniczej Dolince Mnikowskiej, otoczonej łąkami
i lasami. Niedaleko mieszczą się również dwa jeziora, gdzie nasi miłośnicy szaleństw wodnych zażywają kąpieli i mogą pobrykać do woli. Za to w domu metamorfoza - zamieniają się w słodkie misiaki wylegujące się na kanapach.

Jako, iż zwierzętami opiekujemy się całą rodziną, na wystawach jest nas zawsze duża ekipa. Nasze psy osiągają wysokie lokaty na wystawach krajowych i międzynarodowych, w najbliższym czasie wybieramy się także na naszą pierwszą wystawę światową.

Maluszki z naszej Hodowli poddawane są wczesnej stymulacji neurologicznej BIO SENSOR. U psów poddawanych tym ćwiczeniom zaobserwowano m.in. zwiększoną tolerancję na stres oraz większą odporność na zachorowania.

Prowadzimy otwarty dom dla przyszłych właścicieli naszych szczeniaczków. Zanim trafią do nowych domków, pieski mają możliwość oswojenia się i poznania swojej nowej rodziny. Do dziś mamy z nimi kontakt, spotykamy się na wspólnych spacerach. Za każdym razem cieszą nas ich sukcesy wystawowe.

Serdecznie dziękujemy Właścicielom piesków z naszej Hodowli RAINING DOG, że dają wiele miłości swoim pupilom, w zamian otrzymując jeszcze więcej radości i zabawy.


WRÓĆ

© Raining-Dog eNeRGy CMS 1.1 - Tworzenie stron internetowych Kraków