Hodowla Psów Rasowych
rasy Flat Coated Retriever

Planowane mioty !

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI SZCZENIĄT FLAT COATED RETRIEVER.
Odbiór po 22 kwietnia 2023 r.

REZERWACJA SZCZENIĄT RASY BEAGLE !!! www.rainingdog.pl

Flat Coated Retriever

Wzorzec rasy

Flat-coated to pies inteligentny, bystry, wrażliwy i bardzo przywiązany do człowieka.
Szybko się uczy, ale dojrzewa później niż jego kuzyni. Z natury jest przyjacielski, delikatny, cierpliwy. Potrzebuje dużo zainteresowania ze strony właściciela. Uwielbia pływać.

czytaj więcej ...

Psy z Hodowli

Właścicielom Flatów z Hodowli "Raining Dog" dziękujemy za miłość, opiekę i pracę z ich pociechami! Zapraszamy do obejrzenia jak psy spędzają czas w nowych domkach :)

czytaj więcej ...

FRYZJER DLA PSÓW I KOTÓW

RAINING DOG

Mników/ koło Krakowa
zakład zamknięty

Zapraszamy na naszą stronę rasy

BEAGLE


WWW.RAININGDOG.PL
Hodowla Raining Dog /FCI/


Naszą Hodowlę śmiało można nazwać DOMOWĄ. Psy czynnie uczestniczą w naszym życiu, wspólnych wakacjach nad morzem czy wypadach nad pobliskie jeziorka. W domu psy czują się swobodnie i komfortowo.
Do Związku Kynologicznym w Polsce należymy od roku 2008, a przydomek hodowlany RAINING DOG /FCI/ został zatwierdzony w roku 2009.

Hodowla Raining Dog położona jest zaraz przy malowniczej Dolinie Mnikowskiej, otoczonej łąkami
i lasami. Niedaleko mieszczą się również dwa jeziora, gdzie nasi miłośnicy szaleństw wodnych zażywają kąpieli i mogą pobrykać do woli. Za to w domu metamorfoza - zamieniają się w słodkie misiaki wylegujące się na kanapach.

Jako, iż zwierzętami opiekujemy się całą rodziną, na wystawach jest nas zawsze duża ekipa. Nasze psy osiągają wysokie lokaty na wystawach krajowych i międzynarodowych, europejskich i światowych.

Maluszki z naszej Hodowli poddawane są wczesnej stymulacji neurologicznej BIO SENSOR. U psów poddawanych tym ćwiczeniom zaobserwowano m.in. zwiększoną tolerancję na stres oraz większą odporność na zachorowania.

Prowadzimy otwarty dom dla przyszłych właścicieli naszych szczeniaczków. Zanim trafią do nowych domków, pieski mają możliwość oswojenia się i poznania swojej nowej rodziny. Do dziś mamy z nimi kontakt, spotykamy się na wspólnych spacerach. Za każdym razem cieszą nas ich sukcesy wystawowe.

Serdecznie dziękujemy Właścicielom piesków z naszej Hodowli RAINING DOG, że dają wiele miłości swoim pupilom, w zamian otrzymując jeszcze więcej radości i zabawy.


WRÓĆ

© Raining-Dog eNeRGy CMS 1.1 - Tworzenie stron internetowych Kraków